Wartości

Nasze wartości zawsze były takie same: zorientowanie na obsługę klienta, niezawodność, orientacja na cele i przedsiębiorczość. Może się wydawać, że to tylko słowa, ale dla nas oznaczają one czyny - działania, które naprawdę kierują każdym aspektem naszej działalności, od obsługi klienta po partnerstwo.

Nastawienie na obsługę pozwala nam zadbać o to, by klienci czuli się mile widziani w naszych restauracjach, byli obsługiwani szybko i z przyjaznym uśmiechem. Naszym celem jest oferowanie klientom najlepszych usług w branży.

Niezawodność jest szczególnie ważna dla naszych pracowników i partnerów. Kolejnym filarem naszych relacji z klientami jest wysoki poziom zaufania, jakim klienci darzą naszą sieć i jej produkty. Chcemy być godni Twojego zaufania. Zawsze.

Kluczowym czynnikiem w tworzeniu zaangażowanego, zmotywowanego i aktywnego środowiska pracy jest orientacja na cele. I rzeczywiście, zachęcamy naszych pracowników do rozwoju i podejmowania inicjatywy.

A co z przedsiębiorczością? Stanowi ona podstawę sieci Hesburger. Dla nas przedsiębiorczość oznacza ciężką pracę, wiarę w swoje umiejętności i chęć rozwoju. Każdego dnia.